Знищеного Росією зерна вистачило би, щоб годувати понад 10 мільйонів людей протягом року – Остін

Знищеного Росією зерна вистачило би, щоб годувати понад 10 мільйонів людей протягом року – Остін 19.09.2023 11:46 Укрінформ Росія знищила вже стільки українського зерна, якого вистачило би, щоб годувати понад 10 млн людей протягом року.

Про це, як передає Укрінформ, заявив міністр оборони США Ллойд Остін, відкриваючи 15-те засідання Контактної групи з питань оборони України на базі ВПС США «Рамштайн» у німецькій землі Рейнланд-Пфальц 19 вересня.

За останні місяці Росія продовжувала удари по українських портах та зерновій інфраструктурі, сказав Остін.

«В результаті цих атак було знищено щонайменше 280 тис. тонн зерна, чого вистачило би, щоби годувати 10,5 млн людей протягом року», – зауважив міністр.

Він сказав, що дії Росії продовжують загрожувати світовій продовольчій безпеці та створювати умови для нової гуманітарної кризи на планеті.

Остін запевнив, що партнери – у форматі «Рамштайн» це майже 50 країн – продовжать надавати Україні потрібну допомогу для того, щоби вони могла захищатися від агресора.

Глава Пентагону привітав Рустема Умерова як нового міністра оборони України та подякував Олексію Резнікову, який очолював МОУ до цього та був учасником зустрічей.

Фото: АА

Зерно Остін Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *