Зеленський: Росія буде готова віддати усі окуповані території, якщо ЗСУ вийдуть на лінію 2022 року

Зеленський: Росія буде готова віддати усі окуповані території, якщо ЗСУ вийдуть на лінію 2022 року 29.03.2024 17:40 Укрінформ Президент Володимир Зеленський заявив, що у разі виходу ЗСУ на лінію фронту до початку повномаштабного вторгнення, російський лідер Володимир Путін може повернути Україні усі захоплені території.

Як передає Укрінформ, про це заявив Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю CBS News.

За його словами, для перемоги Україні потрібна зброя від країн Заходу, посилення санкцій проти РФ та блокування усіх економічних зв'язків партнерів з Москвою.

Глава української держави зазначив, що в такому разі українським військовим не обов'язково доведеться виходити на кордони 1991 року, а достатньо буде повернути території, окуповані військами РФ після початку повномаштабного вторгнення.

Зеленський вважає, що якщо Путін втратить ці землі, то втратить впевненість у країнах, які ще сумніваються, а також він втратить силу усередині РФ.

Як повідомляв Укрінформ, українські військові змогли стабілізувати ситуацію на фронті. Однак, ймовірно, РФ готує новий наступ у найближчій перспективі. Про це заявив Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю CBS News.

Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *