Зеленський назвав військові втрати під час наступу на Харківщину: Один українець на вісім росіян

Зеленський назвав військові втрати під час наступу на Харківщину: Один українець на вісім росіян 25.05.2024 15:02 Укрінформ Втрати російської армії під час спроби прориву північного кордону Харківської області становили вісім російських військових на одного українського.

Про це в інтерв’ю журналістам з Казахстану, Киргизстану та Узбекистану, як повідомляє казахське інтернет-медіа «Власть», розповів Президент України Володимир Зеленський, передає Укрінформ.

Розмова відбулася на знищеному поліграфічному комплексі Харкова.

«Їхній прорив у напрямку Харкова, який стався трохи більше ніж два тижні тому, завершився військовими жертвами 1 до 8. Один українець на вісім росіян», – розповів Зеленський.

На думку Президента України, лідер Росії Володимир Путін не цінує людського життя.

«Путіну абсолютно начхати на розуміння людського життя. Мало того, йому начхати на те, хто якою мовою говорить. Йому начхати і на своїх людей, як на цивільних, так і на військових», – сказав Зеленський.

«Десь там дається ця статистика, чи йому цікаві (втрати людей) чи ні? До цього тижня було близько 2-3 тис. жертв – я постійно отримую аналітику про вбивство російських військових. 2-3 тис. сімей втратили своїх дітей. Та йому абсолютно наплювати. Путін у цей час у лазні перебуває, чи де він там – у СПА, як показували не один раз. Він тим часом займається зовсім іншим. Але ручки він свої маленькі не відмиє, звичайно, від цього кровопролиття», – переконаний глава Української держави.

Як повідомляв Укрінформ, загальні бойові втрати російських військ в Україні з 24 лютого 2022 року по 25 травня 2024 року становлять близько 500 тисяч 080 осіб, зокрема за останню добу – ще 1140 осіб.

Фото: ОП

Харків Харківщина Війна Зеленський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *