Зеленський: НАТО може гарантувати безпеку для всіх його членів тільки разом з Україною

Зеленський: НАТО може гарантувати безпеку для всіх його членів тільки разом з Україною 03.04.2024 16:31 Укрінформ Повну силу та гарантовану безпеку для всіх членів НАТО можливо дати тільки разом з Україною в Альянсі.

На цьому наголосив Президент Володимир Зеленський під час спільного брифінгу з Президентом Фінляндії Александром Стуббом у Києві, передає кореспондент Укрінформу.

«Я радий, що Фінляндія стала членом НАТО, і ми вітаємо вас», – зазначив він.

Зеленський нагадав, що 4 квітня – перша річниця членства Фінляндії в Альянсі.

За його словами, вступ держави до НАТО – це правильний і стратегічно мудрий вибір усього суспільства та народу Фінляндії.

Зеленський подякував Фінляндії за розуміння того, що «повну силу та гарантовану безпеку для всіх його членів Альянс може дати тільки разом з Україною, з нашою силою, яку українці доводять щоденно з початку війни».

Як повідомляв Укрінформ, Президент Фінляндії Александр Стубб прибув до Києва. Разом із Президентом Володимиром Зеленським вони підписали двосторонню безпекову угоду терміном на 10 років.

Крім того, Стуб оголосив, що Фінляндія виділяє 23-й пакет допомоги Україні на 188 млн євро, який включає системи ППО та боєприпаси великого калібру.

Фото: ОП

НАТО Війна Зеленський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *