За I квартал «Агенція оборонних закупівель» уклала рекордну кількість контрактів – Кліменков

За I квартал «Агенція оборонних закупівель» уклала рекордну кількість контрактів – Кліменков 23.05.2024 02:20 Укрінформ За I квартал поточного року "Агенція оборонних закупівель" уклала рекордну кількість контрактів, яка перевершує кількість за весь 2023 рік. Зокрема, вже придбані 7600 дронів на суму понад 1 млрд грн.

Як передає Укрінформ, про це в колонці для видання Liga.Net повідомив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

«Позитивні зміни відбуваються і в "Агенції оборонних закупівель". Під новим керівництвом оператор масштабував закупівлі озброєння, боєприпасів і військової техніки. Уже за I квартал поточного року агенція уклала рекордну кількість контрактів. Це більше, ніж за весь 2023 рік. Наприклад, вона вперше розпочала закупівлі безпілотників. Уже придбані 7600 дронів на суму понад 1 млрд грн. Перші партії поставлені у військові частини. Це лише початок – загалом плануємо закупити щонайменше 20 000 дронів на 3 млрд грн», – повідомив Кліменков.

Він також зазначив, що 70% від суми всіх договорів, які "Агенція оборонних закупівель" підписала у 2024 році, припадає саме на українських виробників.

«Наприклад, у сегменті безпілотників майже 100% коштів отримали вітчизняні компанії. Тож це також перспективи для вітчизняного ОПК», – зауважив заступник міністра.

Кліменков нагадав, що незабаром агенція отримає професійну наглядову раду, де більшість становитимуть незалежні члени. Це важливий елемент міжнародно визнаного стандарту корпоративного управління відповідно до кращих практик країн НАТО.

Як повідомляв Укрінформ, 15 квітня Агенція оборонних закупівель Міністерства оборони України оголосила про проведення відбору на три посади незалежних членів наглядової ради.

Фото: Depositphotos

Міноборони Військові Держзакупівлі

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *