Українські військові знищили в окупованому Криму зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1» у Феодосії та автомобільний пором біля Керчі.

Оборонні сили України завдали ударів по зенітному ракетно-гарматному комплексу “Панцир-С1” у Феодосії та автомобільному поромі “Петропавловськ” поблизу Керчі, розташованих на тимчасово окупованій Росією території Криму. 27.06.2026 11:32 Укрінформ Оборонні сили України успішно уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир-С1” у Феодосії та автомобільний пором “Петропавловськ” в районі Керчі, на тимчасово захоплених росіянами землях Криму.

Як повідомляє Укрінформ, про це Генеральний штаб Збройних сил України інформував через Телеграм та Фейсбук.

Крім того, у ніч на 27 червня, підрозділи ракетних військ та артилерії ЗСУ здійснили атаку на підприємство “Титан-Барикади” у Волгограді. Це підприємство спеціалізується на виготовленні артилерійських систем, спеціалізованої техніки та озброєнь.

Було зафіксовано влучання в об’єкт, після чого на території підприємства виникла пожежа.

Обсяг завданих збитків та детальні результати ураження наразі уточнюються.

Це підприємство повного виробничого циклу (від етапу проєктування до серійного випуску) займається виробництвом самохідних пускових установок та транспортно-заряджальних машин (ТЗМ) для оперативно-тактичного ракетного комплексу “Іскандер-М”.

Підприємство також випускає пускові установки та наземні агрегати для стратегічних ракетних комплексів “Тополь-М” і “Ярс”, а також великокаліберні артилерійські гаубиці (“Мста-Б”/”Мста-С”).

З лютого 2024 року підприємство перебуває під обмеженнями, введеними Європейським Союзом, а згодом – Сполученими Штатами, Швейцарією, Японією, Австралією, Новою Зеландією та Україною.

Оборонні сили також уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцирь-С1” у Феодосії та автомобільний пором “Петропавловськ” поблизу Керчі. Цей пором використовується для забезпечення військової логістики російських військ у південних регіонах України. Деталі результатів ураження з’ясовуються.

Додатково, були уражені командні пункти російських військ у районах Лимана Першого Харківської області та Ленінського Білгородської області РФ, а також два пункти управління БПЛА у населених пунктах Лугове та Кам’янське Запорізької області.

Як інформував Укрінформ, Президент Володимир Зеленський повідомив про успішне ураження підприємства “Титан-Барикади” у Волгограді за допомогою ракет FP-5 “Фламінго”.

Керч Феодосія Війна з Росією Оборонні сили

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *