Україна повинна мати можливість вражати військові цілі на території РФ – Кулеба

Україна повинна мати можливість вражати військові цілі на території РФ – Кулеба 21.05.2024 17:10 Укрінформ Україна повинна мати можливість вражати військові цілі на території Російської Федерації, бо чим більше їх буде знищено, тим швидше війна закінчиться українською перемогою.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на спільній з очільницею МЗС Німеччини Анналеною Бербок пресконференції у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Україна повинна мати можливість вражати військові цілі на території Російської Федерації, тому що це та територія, з якої в Україну приходить смерть і руйнування. А якщо хтось вважає, що ми маємо бути у слабкій позиції і сидіти й чекати, поки смерть прийде за нами, то не дочекаєтеся ані нашої смерті, ані нашої слабкості. Краще бути на боці України, тому що чим більше ми зможемо знищити – наголошую – військових цілей на території РФ, тим швидше закінчиться ця війна перемогою України", – зазначив Кулеба.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський підтвердив, що Україна веде переговори з міжнародними партнерами про можливість завдавати ударів їхньою зброєю по цілях на території Росії.

Дмитро Кулеба Росія Війна

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *