Україна має зберегти три найважливіші складові: націю, армію, культуру – військовий

Україна має зберегти три найважливіші складові: націю, армію, культуру – військовий Відео 03.04.2024 09:05 Укрінформ Небезпека втрати Україною державності є можливою, якщо не вдасться зберегти трьох її найважливіших складових – нації, армії, культури.

На цьому наголосив військовий снайпер із позивним «Курт» у черговому випуску проєкту «Станція Краматорськ».

На запитання ведучих, чи існує зараз небезпека втрати Україною державності, «Курт» відповів ствердно.

«На даному етапі ми можемо втратити державу. Держава – це декілька факторів: нація, армія, культура. Якщо щось із цього випадає – вже немає держави», – сказав військовий.

На його думку, серед факторів, які загрожують державності, є, зокрема, невизначеність деяких українців щодо своєї ідентичності.

«Якщо людина не здатна себе ідентифікувати і каже – мені все одно під яким прапором жити, то це вже не нація, а народ – як у Росії, де є натовп, але немає нації і свого коду. Нам треба десятиліттями виховувати в людях, щоб вони розуміли свою історію, бо без неї немає майбутнього», – вважає «Курт».

Також, на думку військового, особливою є роль армії – надто в умовах війни, коли йдеться про збереження державності.

«Так само нам все треба зробити, щоб втримати армію. Україна зникне в той день, як зникнуть Збройні сили. Сильна армія – це запорука держави», – наголосив «Курт».

Військовий із позивним «Курт» ще у 2000-х роках відбув строкову службу. Став на захист України 2014 року. Починав як рядовий розвідник глибинної розвідки, а у 2017-му перекваліфікувався на снайпера-розвідника і став одним із найкращих снайперів Сил оборони. Того ж року боєць створив групу снайперів «Kurt & Company group», яка зараз діє у складі 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу та виконує бойові завдання на різних ділянках фронту.

Проєкт «Станція Краматорськ» – це серія інтервʼю з військовими. Головна мета проєкту – через відверту розмову показати особисту життєву історію героя, а також дати відповіді на основні фейкові російські ІПСО на тему армії та війни в Україні.

Ведучі програми Костянтин та Влада Ліберови – документальні фотографи, які фіксують події в Україні з перших днів повномасштабного вторгнення.

Армія Культура Україна «Станція Краматорськ»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *