Ворог відправив на захоплені території підкріплення для пошуку партизанів – Центр нацспротиву

Ворог відправив на захоплені території підкріплення для пошуку партизанів – Центр нацспротиву 13.12.2023 18:00 Укрінформ Нові групи агентів ФСБ й армійської контррозвідки шукатимуть українське підпілля на тимчасово окупованих територіях з подвійною енергією.

Про це повідомив Центр національного спротиву, передає Укрінформ.

«Окупанти прислали на тимчасово окуповані території нові групи контррозвідників у пошуках членів підпілля. Їхні посіпаки наразі ведуть спостереження за режимними об’єктами, сподіваючись зафіксувати роботу інформаторів Сил Оборони. Також співробітники ФСБ у цивільному підслуховують розмови у громадських місцях і налагоджують систему власних інформаторів через колаборантів», – ідеться в повідомленні.

Центр нацспротиву рекомендує звертати особливу увагу на місця харчування та навчальні заклади, де працюють завезені з РФ охоронні фірми, співробітники яких залучені до прослуховування українців.

«Повідомляйте до Спротив.Бот інформацію про будь-яких гастролерів з РФ, Рух Опору знає, що робити з цими даними. Анонімність ваших звернень гарантована», – закликає ЦНС.

Як повідомляв Укрінформ, у Луганську загарбники встановлюють на вулицях камери із системою розпізнавання облич.

Окупація Війна Війна з Росією Партизани

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *