Сирський привітав морпіхів зі святом і відзначив їхній героїзм

Сирський привітав морпіхів зі святом і відзначив їхній героїзм 23.05.2024 08:58 Укрінформ Морські піхотинці демонструють світу непереможність України, заявляє головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

Як передає Укрінформ, Сирський на своїй сторінці у Фейсбуці привітав морську піхоту із професійним святом.

За його словами, "сьогодні українські морські піхотинці відзначають своє професійне свято у запеклих боях з російськими окупантами на найскладніших ділянках фронту, проявляючи справжній героїзм і стійкість".

"Ви щодня демонструєте непохитну відданість своїй країні та своєму народові", – підкреслив головнокомандувач ЗСУ.

"Вірний завжди!" – щохвилини в жорстких боях ви стверджуєте гасло морпіхів. Вірний своїй країні, вірний своєму народові, вірний бойовому побратиму. Тисячі знищених підрозділами морської піхоти загарбників – найкраще тому свідчення. Ви не тільки захищаєте нашу землю, але й демонструєте світові, що Україна – непереможна", – наголосив Сирський.

За його словами, мужність і професіоналізм морської піхоти викликають гордість і вдячність у серцях кожного українця. "Ви – ті, хто першими йдуть у бій, хто зупиняє ворога і дає нам надію на мирне майбутнє", – підкреслив головнокомандувач.

"Вічна пам'ять воїнам-морпіхам, які загинули у боротьбі за свободу і незалежність України. Їхній подвиг не буде забутий, а пам'ять про них назавжди залишиться в наших серцях. Ми завжди будемо вдячні за їхню жертовність і відвагу", – зауважив Сирський і подякував кожному воїну-морпіху за надійність і вірність Україні.

"Ваш незламний та непереможний бойовий дух, мужність і професіоналізм є запорукою нашої Перемоги", – заявив головнокомандувач ЗСУ.

Як повідомлялось, День морської піхоти відзначається щорічно 23 травня згідно з указом Президента від 2018 року.

Свято ЗСУ Морпіхи Сирський

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *