
Війська РФ на півдні поповнюють втрати, нового наступу не готують – Волошин Ексклюзив 26.01.2026 15:11 Укрінформ На Південному напрямку російські війська здійснюють перегрупування і компенсацію втрат, направляючи новобранців у штурмові загони, при цьому щодня втрачаючи сотні бійців та зразки техніки.
Про це в коментарі Укрінформу повідомив представник Сил оборони півдня Владислав Волошин.
«На цей час ми спостерігаємо лише те, що противник проводить певні передислокації та відшкодування понесених втрат, причому щодня він втрачає 300-350 осіб особового складу на півдні», – зазначив Волошин.
За його відомостями, тільки за минулий тиждень втрати супротивника склали 1 973 особи та 668 одиниць озброєння і військової амуніції. Спікер додав, що ворог щодня позбувається бронетехніки.
Волошин зауважив, що, згідно з інформацією розвідки, Росія переводить молодих військовослужбовців до штурмових підрозділів, щоб доукомплектувати їх особовим складом.
«Всіх з підрозділів забезпечення, інженерних, артилерійських, він (ворог – ред.) всіх, кому до 35 років, переводить зараз у штурмовики для того, щоб штурмові підрозділи були краще укомплектовані особовим складом», – резюмував він.
Як повідомляв Укрінформ, на передовій минулої доби, 25 січня, було зафіксовано 138 бойових зіткнень Сил оборони України з російськими агресорами.
Фото: armyinform.com.ua
Російські військові Війна Війна з Росією Південь України Сили оборони
