Російські вбивці не йдуть далі Європою, тому що їх стримують українці – Зеленський

Російські вбивці не йдуть далі Європою, тому що їх стримують українці – Зеленський Відео 10.03.2024 22:25 Укрінформ Російські вбивці та катівні не просуваються далі Європою тільки тому, що їх стримують українці й українки зі зброєю в руках та під синьо-жовтим прапором.

Про це Володимир Зеленський заявив у відеозверненні, передає Укрінформ.

"Наші Сили оборони складаються з багатьох елементів. Багатьох бригад та підрозділів. І кожен, який діє на фронті, кожен, який захищає державу від російських диверсантів і терору, кожен, який виконує бойові завдання, заслуговує на вдячність та повагу. Російські вбивці та катівні не йдуть далі Європою лише тому, що їх стримують українці й українки зі зброєю в руках та під синьо-жовтим прапором", – сказав глава держави.

Відео: ОП

Президент нагадав, що в Україні було багато білих стін будинків і церков, які зараз обпалені та розбиті російськими снарядами – і це дуже красномовно говорить, хто саме повинен зупинитися, щоб зупинилася війна. За його словами, кожен, хто захищає життя й людей, виконує найпочеснішу місію, яка тільки може бути в умовах такого антилюдського вторгнення.

"Ми маємо повністю захистити життя, захистити у своєму домі. І я дякую всім, хто підтримує наш захист, українських захисників і захисниць. Коли російське зло 24 лютого розпочало цю війну, усі українці стали на захист. Християни, мусульмани, юдеї – всі. І я дякую кожному українському капелану, які – з армією, в Силах оборони. Там, на передовій. Захищають життя й людяність. Підтримують і молитвою, і розмовою, і справою. Ось що таке церква – з людьми. А не за дві з половиною тисячі кілометрів – десь там займатись віртуальним посередництвом між тим, хто хоче жити, і тим, хто хоче тебе знищити", – наголосив Зеленський.

Він подякував кожному, хто в Україні та з Україною робить усе для того, щоб зберегти життя.

"Дякую всім, хто допомагає та хто дійсно поруч – діями та молитвами", – сказав Президент України.

Як повідомляв Укрінформ, Володимир Зеленський заявив, що російське божевілля повинне програти війну.

Фото: ОП

Європа Україна Війна Зеленський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *