Російські добровольчі батальйони діють на території РФ як самостійні підрозділи – ГУР

Російські добровольчі батальйони діють на території РФ як самостійні підрозділи – ГУР 12.03.2024 09:17 Укрінформ Російські добровольчі батальйони діють на території РФ як самостійні підрозділи.

Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив у коментарі 24 Каналу.

Бойові дії на території Росії – це імовірна спецоперація російських добровольчих батальйонів. Це самостійні підрозділи, які складаються з росіян, зазначив він.

За словами Юсова, "легіон "Свобода Росії", РДК і Сибірський батальйон на території Росії діють як самостійні підрозділи, оскільки складаються з громадян Росії".

"Вони, зрештою, знаходяться у себе вдома. Ймовірно, зараз відбувається спільна операція даних підрозділів на території так званої Росії", – заявив Юсов.

Як повідомляв Укрінформ, легіон "Свобода Росії", РДК і Сибірський батальйон, які воюють на боці України, заявили, що 12 березня зранку зайшли в Курську і Бєлгородську області РФ у рамках спільної операції.

Російський опозиціонер Ілля Пономарьов повідомив, що прикордонна Лозова Рудка в Бєлгородській області – під контролем визвольних сил, а у Тьоткіно Курської області триває стрілецький бій.

Розвідка Добровольці Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *