Росія вже 10 діб не виводила в Чорне море свої кораблі – речник ВМСУ

Росія вже 10 діб не виводила в Чорне море свої кораблі – речник ВМСУ Ексклюзив 15.03.2024 15:52 Укрінформ Російська Федерація вже 10 діб не виводила на бойове чергування в Чорне море свої кораблі, роботи іноді ведуться лише з ремонту бонових загороджень.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив речник Військово-морських сил Збройних сил України капітан третього рангу Дмитро Плетенчук.

“Що стосується присутності російських кораблів в акваторії Чорного моря, можемо зазначити, що протягом вже 10-ї доби ми її не спостерігаємо. Фактично, ворог зараз тримає паузу. Пов'язано це, звісно, з тим, що було знищено патрульний корабель “Сергей Котов”, – зазначив Плетенчук.

Водночас він наголосив, що це не означає, що рівень ракетної загрози зменшився.

"Але це означає, що ворог наразі не здатний виконувати завдання в морі через ту ситуацію, яка для нього склалася в акваторії. Іноді ворог намагається проводити заходи з охорони пунктів базування, нещодавно виходили для того, щоб відремонтувати бонові загородження, але це вся активність з боку Чорноморського флоту так званої Російської Федерації", – сказав речник ВМС.

Як повідомляв Укрінформ, 5 березня спецпідрозділ ГУР Group 13 атакував патрульний корабель Чорноморського флоту РФ «Сергей Котов». Згодом у ГУР повідомили, що на кораблі внаслідок атаки дронів знищені семеро членів екіпажу, щонайменше 27 окупантів зазнали поранень різного ступеня тяжкості.

Армія Чорне море Росія ВМС України Корабель Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *