Росія щодня скидає на Україну до сотні авіабомб, треба позбавити агресора панування у небі – Зеленський

Росія щодня скидає на Україну до сотні авіабомб, треба позбавити агресора панування у небі – Зеленський 11.06.2024 13:23 Укрінформ Ключовим завданням сьогодні є позбавляти Росію переваг. Станом на тепер найбільша російська стратегічна перевага над Україною – це перевага у небі.

Про це у вступному слові на Конференції з відновлення України – Ukraine Recovery Conference, що проходить у Берліні, заявив Президент Володимир Зеленський, передає Укрінформ.

«Українці довели, що здатні вибивати окупанта зі своєї території і досягати необхідних перемог. Ми виграли для України Чорне море і довели, що завдяки сучасним системам ППО ми можемо знищувати будь-які російські ракети і дрони. Що при цьому ключове? Уміння позбавляти Росію тієї чи іншої переваги. Станом на тепер найбільша російська стратегічна перевага над Україною – це перевага у небі, це ракетний і бомбовий терор, який допомагає російським військам просуватися на землі, а російській ненависті руйнувати життя», – сказав Зеленський.

За його словами, лише керованих авіабомб росіяни щоденно скидають до сотні.

«Неділя – 80 керованих авіаударів, понеділок – 95 керованих авіабомб. Це шалено руйнівний тиск. Плюс ракети, плюс ударні дрони. Поки ми не позбавимо Росію такої можливості, можливості тероризувати Україну, у Путіна не буде справжнього інтересу шукати чесний мир і буде незмінною його ілюзія, що Україну можна стерти, розбивши бомбами і ракетами все, що дає життю основу і захист. ППО – це відповідь», – сказав Президент.

Зеленський окремо подякував канцлеру ФРН Олафу Шольцу за ППО.

«Німеччина вже є одним із глобальних лідерів з допомоги нам у наданні протиповітряної оборони. Хочу подякувати усім вашим виробникам окремо за IRIS – це дійсно дуже сильно допомогло, а також інші інструменти, які є порятунком для України. Нам вдалося забезпечити частковий захист від ударів Росії з повітря. Маємо і можемо зробити більше. Потребуємо щонайменше семи систем Patriot, щоб закрити наші найбільші міські агломерації найближчим часом», – розповів Зеленський.

Він відзначив, що коли запрацюють нові системи ППО, це буде знаком впевненості – впевненості, що мир наближається.

Як повідомляв Укрінформ, у вступному слові на Конференції з відновлення України канцлер ФРН Олаф Шольц повідомив, що найближчим часом Німеччина передасть Україні третю систему Patriot, а також систему Iris-T SLM, Gepard, ракети та артилерійські боєприпаси.

Авіація Війна Зеленський Війна з Росією ППО

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *