Росія мінує прикордоння України кульковими авіабомбами, схожими на сріблясті м’ячики

Росія мінує прикордоння України кульковими авіабомбами, схожими на сріблясті м'ячики 27.03.2024 14:41 Укрінформ Росія застосовує у прикордонних регіонах України кулькові осколкові авіаційні бомби ШОАБ-0,5.

Як передає Укрінформ, про це Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомляє у Фейсбуці.

"Ними ворог дистанційно мінує нашу землю. Зовні вони схожі на невеликий м’ячик сріблястого кольору. Своїм виглядом можуть привертати увагу дітей. Тож попередьте про небезпеку близьких", – наголосили в ДСНС.

Такі авіабомби РФ застосовує у прикордонних районах України. Одна касета РБК-500 містить 565 кулькових авіабомб ШОАБ-0,5 масою по 400 грамів кожна. Мають велику зону ураження: коли розлітаються та падають на землю, частина з них не детонує. Тож від будь-якого дотику можуть розірватися, хоча сейсмічного датчика не мають.

"Нам усім треба бути дуже уважними. У жодному разі не можна наближатися та торкатися вибухонебезпечних предметів", – підкреслили в ДСНС.

Рятувальники закликають одразу повідомляти про такі знахідки за номером 101. Наднебезпечну роботу — знешкодження ВНП — виконують тільки сапери.

Як повідомляв Укрінформ, війська РФ скинули дві керовані авіаційні бомби на школу у Великописарівській громаді Сумської області.

Перше фото: Нацполіція

ДСНС Міна Вибухівка Росія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *