РФ виставила біля Новоросійського порту баржі для захисту від українських атак – розвідка Британії

РФ виставила біля Новоросійського порту баржі для захисту від українських атак – розвідка Британії 31.03.2024 12:54 Укрінформ Росія розмістила баржі біля входу до об'єкта Чорноморського флоту в Новоросійському порту з метою посилити його обороноздатність від атак українських морських дронів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони Великої Британії у соцмережі X.

Аналіз супутникових знімків експертами розвідки свідчить, що біля входу до об'єкта ЧФ у Новоросійському морському порту були розміщені чотири баржі. У Міноборони Британії вважають такий крок спробою посилити оборону порту від атак з боку українських морських безпілотників.

Експерти відомства зазначили, що через підвищений ризик ударів України по традиційному порту базування суден ЧФ у Севастополі Новоросійський порт наразі відіграє важливу роль у захисті «найцінніших активів Чорноморського флоту».

У зведенні також йдеться про те, що колишнього командувача ЧФ адмірала Віктора Соколова було знято з посади через успіхи України в ураженні російських суден дронами як у морі, так і в порту.

«Його наступник, віцеадмірал Сергій Пінчук, ймовірно, намагався підвищити шанси на виживання російських кораблів, вживаючи подальших превентивних і оборонних заходів, включаючи звуження проходу до портових споруд», – підкреслили у британському міністерстві.

Як повідомлялося у попередньому звіті британської розвідки, попри спроби Росії зменшити свої втрати, Україна продовжує демонструвати успіх в обмеженні боєздатності Чорноморського флоту РФ у регіоні.

Порт Росія Корабель

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *