РФ посилила атаки на південний захід від Донецька, але без «помітних успіхів» – розвідка Британії

РФ посилила атаки на південний захід від Донецька, але без «помітних успіхів» – розвідка Британії 04.04.2024 13:23 Укрінформ Російські окупаційні війська у березні збільшили кількість обстрілів на південний захід від Донецька, проте це не дало їм помітних результатів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє британське Міноборони у соцмережі X.

Кількість російських обстрілів на південний захід від Донецька зросла з 721 у лютому до 806 у березні, зазначають у відомстві. Це становить 38% від усіх обстрілів по всій лінії фронту.

«Незважаючи на ці зусилля, Росія не досягла помітних успіхів у цьому районі і продовжує боротися за невеликі населені пункти, зокрема Новомихайлівку, Георгіївку та Урожайне», – пишуть аналітики.

Проте, як зазначають у відомстві, у березні 2024 року по всій лінії фронту кількість повідомлень про російські обстріли була на 9% меншою порівняно з лютим 2024 року – з приблизно 2340 до 2120. Кількість обстрілів на Авдіївському напрямку становила третину всіх обстрілів у лютому, коли місто було захоплене російськими військами, але скоротилася до чверті в березні, йдеться у звіті.

Як повідомляв Укрінформ, росіяни за минулу добу, 3 квітня, десять разів обстріляли населені пункти Донеччини.

Британія Донецьк Розвідка Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *