РФ може почати наступ на новому напрямку, але оцінити ймовірність складно – естонський військовий

РФ може почати наступ на новому напрямку, але оцінити ймовірність складно – естонський військовий 01.04.2024 15:17 Укрінформ Заступник начальника штабу естонської дивізії з питань оперативної роботи полковник Янно Мярк зазначив, що зараз важко оцінити, чи відбудеться навесні наступ Росії в Україні.

Про це повідомляє ERR, передає Укрінформ.

За словами полковника, у РФ протягом півтора року мобілізують у середньому 30 тисяч осіб на місяць.

"Ці сили, звичайно, не перебувають на тому ж рівні підготовки та оснащення, як на початку війни. Якщо подивитися на живу силу, то, мабуть, російські війська здатні підтримувати теперішні темпи наступу і, можливо, можуть розпочати наступ на новому напрямку. Але оцінити ймовірність цього досить складно", – сказав Мярк.

Він зауважив також, що російські війська утримують ініціативу та темп наступу на різних напрямках фронту, натомість Україна змушена перебувати у стратегічній обороні. Українським військам бракує систем ППО та артилерійських снарядів, і РФ користується цим, зокрема, здійснюючи атаки на енергетичну та цивільну інфраструктуру України.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю заявив, що РФ, імовірно, готує наступ у найближчій перспективі.

Аналітики Інституту вивчення війни вважають, що російське командування може зосередити прогнозовану наприкінці весни/влітку наступальну операцію на заході Донецької області та, ймовірно, обмежиться одним оперативним напрямком через брак сил.

Фото: Siim Lõvi /ERR

Естонія Україна Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *