Президент: Сирський доповів із передової – зміцнили позиції на Харківщині

Президент: Сирський доповів із передової – зміцнили позиції на Харківщині Відео 19.05.2024 19:50 Укрінформ Сили оборони України зміцнили позиції в Харківській області.

Про це Президент Володимир Зеленський заявив у вечірньому зверненні, передає Укрінформ. 

«Сьогодні, як щодня, першочергова наша увага всім районам бойових дій – усій лінії захисту. Була доповідь Головкома – генерал Сирський якраз на передовій, безпосередньо в наших бойових бригадах. Результати цих днів – усього тижня – ми маємо більш міцні позиції на Харківщині», – зазначив він.

Відео: Офіс Президента

Принагідно глава держави висловив вдячність воїнам 57-ї бригади, а також 82-ї бригади Десантно-штурмових військ України.

Також він відзначив ефективне знищення загарбників на донецьких напрямках, зокрема в районі Часового Яру.

«Власне, окупант не досягає свого завдання – розтягнути наші сили та цим послабити Україну на широкому фронті від Харківщини до Донеччини», – зауважив Зеленський.

Президент подякував «кожному нашому солдату, кожному сержанту, кожному офіцеру, які достатньо сміливо і стійко виконують бойові накази та зберігають наші позиції».

За бої, що проходять останніми днями, окремо відзначив 41-у бригаду, спецпідрозділи Головного управління розвідки Міноборони України «Кракен» й «Артан», а також підрозділи Національної гвардії.

«Саме за Часів Яр – за знищену російську техніку та відбиття штурмів – дякую вам, хлопці! Також особливо хочу подякувати 225-му окремому штурмовому батальйону – просто молодці», – додав він.

Як повідомляв Укрінформ, активність російських військ на Харківському напрямку вдалося дещо сповільнити.

Фото: Генштаб ЗСУ

Харківщина Війна Зеленський Сирський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *