Президент оглянув відновлені будинки в Ірпені та реабілітаційний центр у Бородянці

Президент оглянув відновлені будинки в Ірпені та реабілітаційний центр у Бородянці Фото, відео 31.03.2024 18:46 Укрінформ Президент Володимир Зеленський оглянув відновлені будинки в Ірпені, які зруйнували росіяни у березні 2022 року, та новий реабілітаційний центр у Бородянці.

Про це глава української держави повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Київщина. Відновлені будинки в Ірпені, що їх зруйнували російські окупанти в березні 2022 року, та новий реабілітаційний центр у Бородянці», – написав він.

Відновлені будинки в Ірпені і реабілітаційний центр у Бородянці Зеленський оглянув разом із заступником керівника Офісу Президента Олексієм Кулебою, головою Київської ОВА Русланом Кравченком і мером Ірпеня Олександром Маркушиним.

Президент поспілкувався із жителями Ірпеня, які подякували українській владі за відбудовані будинки.

«Дякую всім, хто відбудовує наші міста й села. Дякую кожному з партнерів, хто долучається, і всім у світі, хто з Україною, з нашими людьми. Це все не просто відновлення з руїн, це захист ідеї вільного світу та нашої об’єднаної Європи – спільні зусилля та солідарність долають будь-які виклики», – сказав він.

У Бородянці глава української держави поспілкувався у реабілітаційному центрі з учасниками міжнародних змагань із адаптивних видів спорту Invictus Games.

«Якщо говорити про великі бази, то, напевно, треба більше будувати реабілітаційних. З часом вони будуть будуватися, вони важливі», – сказав Зеленський.

Як повідомлялося, Зеленський вручив почесні відзнаки «Місто – герой України» міському голові Ірпеня Олександру Маркушину та начальнику Гостомельської селищної військової адміністрації Сергію Смалю.

Фото: ОП

Ірпінь Зеленський Бородянка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *