Окупанти цілий тиждень атакували об’єкти “Нафтогазу” – Президент.

Росіяни весь тиждень завдавали ударів по об'єктах «Нафтогазу» – Зеленський 18.01.2026 21:49 Укрінформ Російські агресори впродовж усього тижня наносили удари по об’єктах підприємства “Нафтогаз” в різних областях України, зокрема вчора – по газовидобувній сфері.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні, повідомляє Укрінформ.

Очільник держави відмітив команду Нафтогазу, по інфраструктурі якого протягом усього тижня завдавалися удари у різних регіонах, останній – по газовидобутку.

"Дуже важливо, що і приватні українські компанії працюють разом з урядом, разом з державою і разом з державною системою, щоб додати країні стійкості. Саме так і треба – щоб усі спільно працювали, усі в команді України”, – наголосив Президент.

За його словами, зараз упроваджуються рішення для збільшення імпорту електроенергії. Очільник держави висловив вдячність партнерам, які виконують домовленості і щодо постачання необхідних ресурсів, і техніки, й устаткування.

“Зокрема, цими днями наші домовленості з Італією почали втілюватись в життя, ми обговорювали це з Джорджею Мелоні: зараз пакети підтримки – а це надзвичайно важливі речі, надзвичайно важлива апаратура – завозиться в Україну”, – відзначив Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, за інформацією керівника Офісу Президента України Кирила Буданова, до України з Італії найближчими днями прибуде партія обладнання для опалення для підтримки регіонів, які найбільше постраждали від російського терору.

Фото: ОП

Нафтогаз Удар Зеленський Війна з Росією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *