Німеччина підготувала вже понад 12 тисяч українських військових у рамках навчальної Місії ЄС

Німеччина підготувала вже понад 12 тисяч українських військових у рамках навчальної Місії ЄС Відео 12.03.2024 14:50 Укрінформ У рамках Місії ЄС з надання військової допомоги Україні (EUMAM) вже понад 12 тисяч українських військовослужбовців пройшли військову підготовку від Федерального міністерства оборони Німеччини.

Про це повідомило Міністерство закордонних справ України в соцмережі X, передає Укрінформ.

«Понад 12 000 українських солдатів вже пройшли військову підготовку від Федерального міністерства оборони Німеччини в рамках навчальної місії EUMAM. Серед них захисники, які працюють над німецькими зенітними танками Gepard. Дякуємо за життєву підтримку у важку хвилину», – зазначило відомство.

More than 12,000 🇺🇦 soldiers have already received military training from the @BMVg_Bundeswehr as part of the EUMAM UA training mission.

Among them are defenders working on 🇩🇪 Gepard anti-aircraft tanks.

Thank you for the vital support in the difficult times 🫂

📹@GermanyDiplo pic.twitter.com/P4EV8riIED

— MFA of Ukraine 🇺🇦 (@MFA_Ukraine) March 12, 2024

Як повідомляв Укрінформ, до організації заходів підготовки військовослужбовців ЗСУ за кордоном залучена коаліція партнерів, яка налічує станом на сьогодні 34 держави. Це – Сполучені Штати Америки, Велика Британія, більшість країн Європейського Союзу, Канада, Норвегія, Австралія, Косово, Північна Македонія, Грузія, Молдова та Албанія. На території цих країн з початку широкомасштабного вторгнення підготовлено близько 170 штабів та підрозділів різних рівнів з-поміж новостворених бригад.

До складу Місії Європейського Союзу з військової допомоги Україні (EUMAM) не входять Угорщина, Австрія, Хорватія, але їхні інструктори також беруть участь у підготовці.

Фото ілюстративне

Німеччина Війна Військові Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *