Литва закупить радари в рамках коаліції ППО для України

Литва закупить радари в рамках коаліції ППО для України 29.05.2024 16:28 Укрінформ Уряд Литви схвалив виділення 13,5 мільйона євро на закупівлю радарів повітряного спостереження в рамках коаліції протиповітряної оборони України, очолюваної Німеччиною.

Як повідомляє LRT, про це заявив міністр оборони Лаурінас Кащюнас, передає Укрінформ.

«Сьогодні уряд виділив 13,5 млн євро на придбання радарів, які посилять систему оповіщення в Україні. Цим ми приєднуємося до ініційованої Німеччиною коаліції протиповітряної оборони. Німеччина передала Україні свою третю систему Patriot та інші системи, тому ми робимо свій внесок у відповідь», – сказав Кащюнас.

За його словами, мета цього року – відправити в Україну чотири радари. «Вони покращать попередження, видимість і здатність знищувати повітряні цілі. Чотири відправимо цього року й надалі будемо закуповувати радари, тому що вони потрібні Україні», – сказав глава Міноборони Литви.

Як повідомлялося, допомога Литви Україні на сьогодні сягнула мільярда євро, у тому числі близько 616 мільйонів євро військової допомоги. За даними литовського Міноборони, цього року вже надано допомогу на суму близько 95 мільйонів євро.

Фото: Oro gynyba. Asociatyvi nuotr. / T. Biliūno / BNS nuotr

Литва Україна Радар ППО

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *