Канадські військові показали, як українські захисники відточують навички бою

Канадські військові показали, як українські захисники відточують навички бою Відео 15.12.2023 04:34 Укрінформ У Збройних силах Канади показали, як військовослужбовці цієї країни покращують бойові навички українських захисників.

Як повідомляє Укрінформ, відповідне відео розміщене на сторінці канадської військової тренувальної місії UNIFIER у соцмережі Х.

“Українські військові просуваються для встановлення контакту в рамках кульмінаційного заходу симуляцій бойових дій з метою пристосування до стресових умов на полі бою під час навчань у рамках операції UNIFIER у Великій Британії”, – йдеться у дописі під відео.

Українські військові просуваються для встановлення контакту в рамках кульмінаційного заходу симуляцій бойових дій з метою пристосування до стресових умов на полі бою під час навчань #ОпЮНІФАЄР у Великій Британії. pic.twitter.com/koMvuDoMtv

— CAF with Ukraine (@CAFwithUkraine) November 23, 2023

Як повідомлялося, у рамках операції UNIFIER канадські військовослужбовці з 2015-го року підготували більш ніж 38 тис. українських військових. Після початку повномасштабного російського вторгнення канадські інструктори покинули територію України, однак за кілька місяців навчання було відновлено у Великій Британії, Польщі та Латвії.

Канада Україна Військові навчання Військові

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *