Харків може стати для російських загарбників фатальним містом – Сирський

Харків може стати для російських загарбників фатальним містом – Сирський Ексклюзив 29.03.2024 09:36 Укрінформ Харків може стати фатальним містом для всієї російської армії.

Про це в інтерв’ю Укрінформу сказав головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

«Ми не можемо ігнорувати будь-яку інформацію про підготовку ворога до наступальних дій, тому вживаємо всіх заходів для адекватного реагування на таку ймовірність… У нас є досвід бойових дій у Харківській області, нам вдалося «прорахувати» противника та звільнити більшу частину Харківщини. Саме тоді відбувся масштабний обвал російського фронту. Якщо росіяни рушать туди знову, то Харків стане для них фатальним містом», – зазначив Сирський.

При цьому він зауважив, що кожна військова операція унікальна, оскільки сучасна війна – це математична задача із сотнями змінних, де кожна зі складових може мати вирішальне значення.

За словами генерала, на сьогодні проводиться цілий комплекс робіт з фортифікаційного обладнання територій і позицій, встановлюється комплексна система загороджень, проводиться планування застосування українських військ на випадок активізації ворога на Харківському напрямку.

Відповідаючи на запитання щодо причин неготовності фортифікаційних споруд на лінії оборони після відходу українських військ з Авдіївки, Сирський наголосив, що підрозділи ЗСУ змогли зупинити ворога, хоча деякі з позицій доводилося облаштовувати вже у ході бою.

«Нам вдалося зупинили противника неподалік Авдіївки, використовуючи позиції, які обладнувались у ході бою. Основна лінія фортифікаційних споруд обладнана і знаходиться значно далі в глибині нашої оборони. Наразі триває підготовка потужних ліній оборони практично на всіх загрозливих напрямках. Для керівництва держави і Збройних сил, для місцевих адміністрацій тощо зведення фортифікаційних ліній і споруд наразі є одним з пріоритетів. Підготовлені укріплення зберігають життя наших воїнів», – сказав головнокомандувач.

Він окремо наголосив, що будівництво розгалуженої системи інженерно-фортифікаційних споруд є завданням не лише для інженерних підрозділів Сил підтримки ЗСУ та військових частин. До цього процесу також залучені обласні військові адміністрації та підрозділи Державної спеціальної служби транспорту. За словами генерала, ця робота триває постійно.

Як повідомлялося, спорудження оборонних рубежів триває на всіх напрямках, звідки потенційно може прийти ворог.

Фото: Сухопутні війська ЗСУ 

Харківщина Сирський Фортифікаційні споруди

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *