Група конгресменів закликала Пентагон дозволити Україні атакувати цілі у Росії

Група конгресменів закликала Пентагон дозволити Україні атакувати цілі у Росії 21.05.2024 21:59 Укрінформ Двопартійна група конгресменів, членів Постійного комітету Палати представників США з питань розвідки, закликала міністра оборони Ллойда Остіна дозволити Україні завдавати удари американською зброєю по цілях на території РФ, а також посилити українські ВПС та ППО.

Про це на офіційній сторінці комітету, передає Укрінформ.

«Після зустрічі з делегацією українських парламентаріїв члени Конгресу наголосили, що для покращення можливостей України захищатися від агресії РФ США мають дозволити українцям використання зброї… для завдання ударів по стратегічних цілях в Росії», – зауважили в комітеті.

У листі, адресованому міністру оборони США, йдеться про намагання чинної адміністрації США обмежити можливості України щодо ударів американською зброєю по об’єктах на території РФ.

«Дуже важливо, щоб адміністрація Байдена дозволила військовому керівництву України проводити повний спектр операцій, необхідних для відповіді на неспровокований напад Росії на їхню суверенну територію»,- зазначається в листі.

Крім того, законодавці наголосили на необхідності збільшити кількість українських пілотів, яких навчаються роботі на літаках F-16, а також посилити протиповітряну оборону України.

Як повідомляв Укрінформ, адміністрація США висловлює послідовну позицію, що Сполучені Штати не заохочують та не забезпечують Україну можливостями для завдання ударів по території РФ. Водночас у Вашингтоні наголошують, що Україна сама приймає рішення щодо своїх військових операцій.

Пентагон Війна Конгрес США Остін Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *