“Фурія”: Танк і гармата окупантів стали брухтом на півдні Харківщини

Підрозділ «Фурія» дронами знищив танк і гармату росіян на Південно-Слобожанському напрямку Відео 25.12.2025 01:31 Укрінформ Бійці роти ударних безпілотних авіаційних комплексів «Фурія» прикордонного загону «Гарт» вразили російську гаубицю, танк і декілька одиниць техніки на Південно-Слобожанському напрямку.

Як інформує Укрінформ, про це заявила Державна прикордонна служба та оприлюднила відеозапис бойової діяльності.

Там, де на Південно-Слобожанському напрямку супротивник намагався утримувати позиції і накопичувати резерви, діяли дрони підрозділу РУБпАК «Фурія» прикордонної бригади «Гарт».

Захисники вразили ворожу гармату, танк, ряд транспортних засобів і райони розташування живої сили супротивника.

Як повідомляв Укрінформ, оператори дронів ліквідували на Херсонщині ворожу систему «Нона-С» і ЗРК «Стріла-10».

Фото: 22 ОМБр

Прикордонники Війна Війна з Росією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *