Фінляндія виділяє пакет військової допомоги Україні на €188 мільйонів

Фінляндія виділяє пакет військової допомоги Україні на €188 мільйонів 03.04.2024 15:38 Укрінформ Фінляндія виділяє 23-й пакет допомоги Україні на 188 млн євро, який включає системи ППО та боєприпаси крупного калібру.

Про це заявив Президент Фінляндії Александер Стубб на спільній з Президентом України Володимиром Зеленським пресконференції в Києві, передає кореспондент Укрінформу.

«Тепер ми маємо 23-й пакет допомоги Україні. Уряд ухвалив рішення на минулому тижні. 188 млн євро, і здебільшого це військова допомога, є і системи ППО, а також артилерійські боєприпаси великих калібрів серед іншого. Це наша підтримка Україні», – оголосив Стубб.

Президент зауважив, що Фінляндія загалом надала військової допомоги на 2 млрд євро та гуманітарної на 700 тисяч, тобто на рік вона виділяє 900 млн євро.

«Ця підтримка, безперечно, триватиме. Ми, фіни, не дуже балакучі; ми воліємо робити діло. Цей 23-й пакет допомагає задовольнити короткострокові потреби, про які нам казав український Президент», – підкреслив Стубб.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський та Президент Фінляндії Александер Стубб підписали двосторонню безпекову угоду між державами терміном на 10 років.

Фото: ОП

Фінляндія Україна допомога Александер Стубб

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *