Дві групи українських пілотів вже відточують навички на літаках F-16 – Євлаш

Дві групи українських пілотів вже відточують навички на літаках F-16 – Євлаш 03.04.2024 10:16 Укрінформ Наразі дві групи українських пілотів перебувають у Данії та США, де відточують свої навички на винищувачах F-16, а ще одна група у Франції освоює легкомоторні літаки.

Про це повідомив речник Повітряних сил Збройних сил України Ілля Євлаш у ефірі телемарафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

«Зараз дві передові групи перебувають у Данії та США. Вони вже безпосередньо відточують навички на літаках F-16», — поінформував він.

За його словами, ще одна група продовжує своє навчання, перемістилася з Великої Британії до Франції, де вони освоюють легкомоторні літаки.

Водночас ще одна група наразі проходить навчання з наземної підготовки в Англії, зокрема, вивчають також мову, що є одним із пріоритетних напрямків. 

«Літаки не є вітчизняними, тож їх використання потребує належного знання англійської мови», — пояснив Євлаш.

Окрім того, речник повідомив, що також триває підготовка технічного персоналу, інженерів, щоб вони надалі своїми силами навчали колег в Україні.

Як повідомляв Укрінформ, у рамках 25-го пакету військової допомоги Україні Бельгія виділяє 100 мільйонів євро для технічного обслуговування бойових літаків F-16, які отримає наша країна.

Фото: Міноборони Данії

Літак Повітряні сили ЗСУ Єдині новини Пілот F-16 Ілля Євлаш

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *