Бійці «Сибірського батальйону» зайшли у населений пункт Горьковський під Бєлгородом

Бійці «Сибірського батальйону» зайшли у населений пункт Горьковський під Бєлгородом 17.03.2024 14:30 Укрінформ Російські добровольці із "Сибірського батальйону", які воюють проти путінського режиму в РФ, заявили, що 17 березня зранку зайшли в населений пункт Горьковський Бєлгородської області Росії та захопили місцеву адміністрацію.

Про це вони повідомили в Телеграмі, передає Укрінформ.

"Підрозділи російських визвольних сил разом із добровольцями Чеченської республіки Ічкерія зайшли до населеного пункту Горьковський на території РФ і захопили будівлю місцевої адміністрації", – йдеться у повідомленні.

Бійці також опублікували фото, де вони стоять на російському прапорі та прапорі Бєлгородської області, тримаючи табличку з будівлі місцевої адміністрації.

Пізніше легіон "Свобода Росії" опублікував у Телеграмі відео, підтвердивши захоплення населеного пункту на Бєлгородщині. На відео видно, як бійці розгорнули свій прапор на будівлі адміністрації Горьковського, зірвавши прапори, які висіли там.

"Відмінна спільна робота РВС (російських визвольних сил – ред.) з ічкерійськими добровольцями! Спеціально для путінських пропагандистів коротко описуємо: за наказом кураторів Заходу, на гроші їхніх платників податків, побудували село в Чорнобилі, яке один в один схоже на селище Горьковський Бєлгородської області", – написали бійці.

Як повідомляв Укрінформ, легіон "Свобода Росії", РДК і "Сибірський батальйон" – добровольчі російські формування, які воюють на боці України – 12 березня зайшли в Курську і Бєлгородську області РФ у межах спільної операції.

Фото: Сибирський батальйон, Телеграм

Росія Війна Війна з Росією Бєлгород Легіон «Свобода России»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *