Італія надасть Україні новий пакет військової допомоги з ППО – глава МЗС

Італія надасть Україні новий пакет військової допомоги з ППО – глава МЗС 11.06.2024 13:16 Укрінформ Італія невдовзі надасть Україні новий пакет військової допомоги, більшу частину якого становитимуть засоби протиповітряної оборони.

Про це заявив віцепрем’єр-міністр – міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні на Конференції з відновлення України в Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я повністю погоджуюся з Дмитром (Кулебою – ред.), коли він говорить, що перша стратегія для відновлення України – це захист її інфраструктури за допомогою різних систем протиповітряної оборони», – сказав Таяні.

Він анонсував підготовку італійським урядом нового пакета військової допомоги, більшу частину якого складатимуть засоби ППО.

«Хочу повідомити, що у нас є новий пакет військової допомоги (Україні – ред.) і там, власне, насамперед ідеться про протиповітряну оборону», – заявив міністр.

Як повідомляв Укрінформ, найближчим часом Німеччина передасть Україні додаткові засоби для захисту неба та сподівається, що й інші країни долучаться до німецької ініціативи.

Фото: ANSA

Італія Таяні Україна допомога ППО Твіттер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *