Єрмак і радник із нацбезпеки прем’єра Індії обговорили двосторонні відносини

Єрмак і радник із нацбезпеки прем’єра Індії обговорили двосторонні відносини 15.03.2024 19:27 Укрінформ Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак під час телефонної розмови з радником із питань національної безпеки прем’єр-міністра Республіки Індія Аджитом Кумаром Довалом обговорив взаємодію щодо посилення українсько-індійських двосторонніх відносин та підготовку до Глоабального саміту миру.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента, передає Укрінформ.

Єрмак подякував Кумару Довалу за участь його заступника у четвертій зустрічі радників із питань національної безпеки та зовнішньополітичних радників лідерів держав щодо реалізації Формули миру, яка відбулася у січні в Давосі.

Керівник ОП поінформував про підготовку до першого Глобального саміту миру у Швейцарії на рівні лідерів держав і відзначив високий рівень підтримки проведення цього заходу.

Також Єрмак повідомив співрозмовнику про ситуацію на фронті, успіхи України в протистоянні з РФ у Чорному морі та в боротьбі з російською авіацією, посилення власного оборонного виробництва.

Керівник ОП наголосив, що агресор і далі завдає ударів ракетами й дронами по Україні, зокрема по цивільній інфраструктурі.

“Ми також розуміємо, що паралельно з тією боротьбою, яку продовжують наші захисники та весь наш народ, маємо робити все можливе, використати всі дипломатичні можливості для напрацювання спільного плану досягнення тривалого й справедливого миру”, – зазначив він.

Сторони домовилися продовжувати діалог і посилювати українсько-індійські двосторонні відносини.

Як повідомляв Укрінформ, Андрій Єрмак і посол Індії Харш Кумар Джейн обговорили напрями подальшої взаємодії, зокрема щодо встановлення в Україні справедливого миру.

Фото: Офіс Президента

Індія Єрмак Офіс Президента Формула миру Глобальний саміт миру

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *