Україна визволила зі статусу військовополонених 160 українських воїнів, яких утримувала Росія.

  • Олена Оніщук

Read in English Поширити

160 українських захисників, які від 2022 року перебували в полоні РФ, успішно повернулися додому 26 червня. 

Ключові моменти:

  • Україна здійснила успішний обмін, повернувши 160 військовополонених, що були ув’язнені Росією з 2022 року.
  • Серед звільнених є воїни з різних підрозділів, які брали участь в обороні України на різноманітних напрямках.

Україна повернула 160 військових з РФ

Цю інформацію оприлюднив Президент України Володимир Зеленський.

Ми продовжуємо визволяти наших громадян з російської неволі. Сьогодні вдалося звільнити 160 наших воїнів, які знаходилися в полоні ще з 2022 року.

Володимир Зеленський

Президент України

Серед тих, хто повернувся сьогодні, є військовослужбовці Збройних Сил України, співробітники Державної спеціальної служби транспорту, бійці Нацгвардії та прикордонники.

Вони боронили нашу державу в Маріуполі та на заводі «Азовсталь», а також на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Поширити

Висловлюю подяку всій нашій команді, яка невпинно працює над поверненням наших громадян. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій формують обмінний фонд для України та своєю мужністю надають нам можливість визволяти наших людей. Ми пам’ятаємо про кожного, хто перебуває в неволі. Ми перевіряємо інформацію по кожному прізвищу. Всіх без винятку маємо повернути — і військових, і цивільних.

Серед визволених — 58 офіцерів та 116 захисників Маріуполя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *