Магнітні бурі у березні 2024 – 20 березня Землю накриє магнітна буря

Сонце знову атакує: Землю накриє магнітна буря

Сонце випустило у бік Землі КВМ © Solar Dynamics Observatory «Каньйон» на нашій зірці випустив у бік планети сонячний матеріал.

“Каньйон вогню”, який з’явився на Сонці, 17 березня випустив у бік Землі корональний викид маси (КВМ). Він може зачепити магнітне поле нашої планети, спричинивши магнітну бурю, повідомляє сайт відстеження космічної погоди Spaceweather.

Зазначається, що магнітна буря буде слабкою, категорії G1, і накриє Землю 20 березня.

На те, що 20 березня нашу планету накриє магнітна буря, вказують і дані ресурсу Meteoagent. Він також прогнозує слабку магнітну бурю, К-індекс перевищить 5.

Meteoagent

Meteoagent

Магнітні бурі – це обурення геомагнітного поля Землі з різною тривалістю та інтенсивністю. Вони пов’язані із потоками заряджених частинок, які викидає Сонце. Магнітні бурі можуть викликати перебої в роботі зв’язку, а також впливати на самопочуття літніх та метеозалежних людей. Зокрема, вони можуть відчувати головний біль, запаморочення, нудоту, біль у суглобах, втому, безсоння.

Раніше вчені заявили про те, що сказати напевно, чи настав пік сонячної активності можна лише через сім місяців після його завершення.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *