
Україна повернула понад 9 500 осіб із неволі РФ відколи почалося повномасштабне вторгнення – Зеленський 26.06.2026 19:43 Укрінформ Від часу повномасштабного вторгнення Росії Україна визволила з полону понад 9,5 тисячі громадян, з них 1596 — у 2026 році.
Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час свого вечірнього відеозвернення, інформує Укрінформ.
«Ми продовжуємо повертати наших громадян із російської неволі: сьогодні ще 160 військових повернулися додому. Майже всі вони перебували в полоні ще з 22-го року. Оборонці Маріуполя, Азовсталі, усієї Донеччини, інших напрямків. Запорізької області, Київщини, Сумщини. Ми мусимо повернути кожного й кожну – і військових, і цивільних, – хто досі перебуває в російській неволі. Аналізуємо кожне прізвище. Цього року результати є відчутними, обміни тривають», – зазначив він.
Глава держави висловив слова подяки команді, яка здійснює переговори, та кожному підрозділу ЗСУ, які поповнюють обмінний фонд для України.
«Наша наступальна активність на фронті та відбиття російських штурмів — це можливість, зокрема, повернути наших людей із Росії. Вже понад 9500 осіб повернули від початку повномасштабної війни. Лише за цей рік — 1596 наших українців та українок», – поінформував Зеленський.

Україна повернула з російського полону ще 160 військових / Фото: Коордштаб з питань поводження з військовополоненими 1 / 13





















Як інформував Укрінформ, 26 червня Президент Володимир Зеленський заявив, що з російського полону визволено 160 українських військовослужбовців, які перебували в неволі з 2022 року.
Фото: Телеграм Володимира Зеленського
Обмін Війна Полонені Зеленський Війна з Росією
