Уряд виділив 6,6 мільярда гривень на підвищення заробітних плат працівникам освіти та соціальної сфери, розподіливши кошти між регіонами.

Збільшення окладів педагогам та соціальним працівникам: уряд розподілив ₴6,6 мільярда між областями 24.06.2026 20:44 Укрінформ Уряд України розподілив 6,6 мільярда гривень між регіонами для виплати збільшених окладів освітянам і соціальним працівникам.

Про це Прем’єр-міністр Юлія Свириденко повідомила у Телеграмі.

«Кошти розподілено між 24 обласними бюджетами. Кожна область отримала суму, розраховану індивідуально – залежно від потреб на збільшення окладів і можливостей місцевих бюджетів самостійно покривати ці витрати», – йдеться у повідомленні.

Вона зазначила, що чим менше власних доходів має регіон, тим більшу частку витрат компенсує держава.

«Для бюджетів територіальних громад та областей, де тривають або можливі бойові дії, держава покриває 80% необхідних видатків на збільшення заробітних плат. Для місцевих бюджетів, які демонструють недостатню спроможність, цей показник становить від 50% до 80%», – додала Свириденко.

Як повідомляв Укрінформ, цьогоріч в Україні 130 майбутніх профільних академічних ліцеїв отримають фінансування на створення STEM-лабораторій та оновлення навчальної бази, включно із технікою.

Фото: unsplash

Кабмін Оклад Гроші Вчителі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *