Унікальний український режисер Любомир Левицький знімає документальний фільм про бійців Третьої штурмової бригади

КИЇВ. 21 серпня. УНН. Кінокомпанія FILMS DIVISION презентує тизер фільму «Ми були рекрутами», присвяченому воїнам 3-ї Окремої штурмової бригади. Нова стрічка режисера Любомира Левицького оповідає шлях рекрута з позивним «Журналіст» з полігону на «вирішальну битву», заразом знайомлячи глядачів із життям та воїнами знаменитої бригади.

Меценатом фільму стала українська компанія FAVBET, яка системно підтримує ЗСУ з перших днів повномасштабного вторгнення, забезпечуючи армію транспортними засобами, сучасними дронами та обладнанням.

«Ми були рекрутами» — кіно в жанрі документарі, що поєднує художню розповідь та документальні кадри, багато з яких були зняті штурмовиками та розвідниками підрозділу безпосередньо під час виконання бойових завдань. В центрі сюжету — 19-річний юнак з позивним «Журналіст», що приймає рішення стати до лав ЗСУ, щоб «увірватись у вирішальну битву» замість залишатись «тим, від кого нічого не залежить».

Дивіться перший тизер фільму

Особиста історія молодого воїна тісно переплітається з історією самої бригади, досліджуючи мотивацію сотень хлопців та дівчат, що готові ризикувати життям заради свободи мільйонів українців. Для глядачів це буде глибоке занурення в характери справжніх воїнів, їхню філософію та за лаштунки реальних буднів бойового підрозділу, сповнених виснажливої підготовки, запеклих боїв, а також щирого гумору та безумовної віри у перемогу світла над темрявою.

Це другий фільм Любомира Левицького в документальному жанрі, присвячений повномасштабній війні. Першим стала документальна короткометражка «Йди за мною»

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *