
Український воротар Бущан припинив співпрацю з саудівським футбольним клубом Аль-Шабаб 25.06.2026 15:31 Укрінформ 32-річний страж воріт Георгій Бущан більше не є гравцем футбольного клубу «Аль-Шабаб» (Ер-Ріяд).
Про це інформує пресслужба команди з Королівства Саудівська Аравія, передає Укрінформ.
«Аль-Шабаб» повідомив про завершення відносин з Бущаном за обопільною згодою. Керівництво клубу та футболіст досягли домовленості про розірвання угоди.
Бущан виступав за саудівський колектив від лютого 2025 року, перейшовши з київського «Динамо». За українського воротаря «Аль-Шабаб» провів 13 поєдинків, пропустивши 28 м'ячів.
Минулий рік Георгій провів у складі житомирського «Полісся». Страж воріт був включений до заявки команди на поточний передсезонний тренувальний збір в Австрії, ставши одним із п'яти воротарів.
Наступний сезон житомирський клуб, здобувши бронзові медалі чемпіонату УПЛ, розпочне з кваліфікаційних раундів Ліги конференцій УЄФА, де протистоятиме данському «Копенгагену».
Фото: facebook.com/AlshababSaudiFC.
Динамо Футбол Саудівська Аравія Спорт Україна Полісся
