
Українські майстри та майстрині таїквондо не здобули жодної медалі на етапі Grand Slam у Монголії 21.06.2026 16:09 Укрінформ Міжнародні змагання з дзюдо серії Grand Slam відбулися в Улан-Баторі (Монголія).
Національна команда України завершила черговий етап змагань, що впливають на рейтинг, без здобутих медалей, інформує Укрінформ.
Артисти бойових мистецтв України Артем Лесюк, Дільшот Халматов (обидва – у категорії до 60 кг), Михайло Свідрак (до 81 кг) та Антон Савицький (до 100 кг) завершили свої виступи вже після першого раунду турніру.
Першість у командному заліку серед 57 держав виборола команда Японії, яка здобула 10 відзнак: 8 золотих та 2 срібні.
Як було оголошено раніше, 26-28 червня відбудуться змагання серії Grand Prix у місті Ціндао (Китай).
Варто зазначити, що останній турнір червня у поточній спортивній кампанії з дзюдо буде міжнародним змаганнням Prague European Open 2026, запланованим на 27-28 червня у Празі (Чехія).
Нагадуємо, що світова першість з дзюдо пройде з 4 по 10 жовтня в азербайджанському Баку.
Фото: Федерація дзюдо України.
Збірна України Дзюдо
