
Молоткар Михайло Кохан здобув срібну медаль на змаганнях у Загребі 27.06.2026 11:11 Укрінформ Український спортсмен, що змагається у метанні молота, Михайло Кохан, здобув друге місце на Меморіалі Бориса Ханцековича. Це престижний турнір, що входить до “золотої” серії Континентального туру та проходив у хорватському Загребі.
У своїй найуспішнішій спробі Михайло відправив снаряд на відстань 81,42 м, що принесло йому загалом друге місце, як повідомляє Укрінформ.
Перемогу здобув Павел Файдек із Польщі, чий результат склав 81,89 м, а третє місце посів представник Франції Ян Шоссінан (80,92 м).
Це вже третя поспіль срібна медаль для Кохана на турнірах “золотої” серії Континентального туру, і восьмий раз загалом, коли він піднімається на міжнародний подіум у поточному сезоні.
Фото: facebook.com/olympicua.
Хорватія Легка атлетика Спорт Збірна України
