Які серіали подивитись – у вересні 2023 вийдуть Ранкове шоу, Сексуальна освіта та спін-оф Ходячих мерців

Спін-офф «Ходячих мерців» та продовження «Сексуальної освіти»: п'ять серіалів вересня

3 сезон “Ранкового шоу” вийде вже цього місяця © apple.com Вересень порадує й іншими цікавими новинками.

Настав вересень – перший місяць осені, який підштовхує до того, аби більше часу проводити вдома. Цей місяць порадує любителів серіалів цікавими новинками чи продовженнями вже існуючих шоу, на які їхні фанати чекали кілька місяців. Наприклад, на нас чекає новий сезон «Сексуальної освіти», що полюбилася багатьом, або нова поява арбалетника Деріла Діксона, якому буде присвячений спін-оф «Ходячих мерців».

Прем’єра : 8 вересня

Адаптація однойменної книги, яку описують як казку для дорослих. Емма вирушає у подорож Бразилією, де біля таємничого водоспаду вона зустрічає жінку, яка пропонує виконати три її бажання. Але чи зможе після цього Емма зберегти зв’язок із реальністю?

«Ходячі мерці: Деріл Діксон»

Прем’єра : 10 вересня

У спін-офі вже культового серіалу творці продовжать історію арбалетника Деріла Діксона. Він опиниться у Франції і вивчатиме, як зомбі-апокаліпсис пережили в Європі.

«Ранкове шоу» (3 сезон)

Прем’єра : 13 вересня

Різ Візерспун і Дженніфер Енністон повернуться до своїх ролей ведучих ранкового шоу на одному з американських телеканалів. У новому сезоні до них приєднається Джон Хемм, а події серіалу розгортатимуться на тлі масштабного зливу даних телеканалу.

Прем’єра: 21 вересня

Це останній сезон серіалу Netflix, який розповідає про базову сексуальну освіту та підліткові проблеми. У ньому ми дізнаємося про те, чи з’єднаються Отіс і Мейв.

«Континенталь»

Прем’єра : 22 вересня

Це спін-офф «Джона Віка», який розповідає про готель із всесвіту фільмів. У нього заселяються вбивці найвищого розряду. Дія приквела серії фільмів із Кіану Рівзом збудують навколо «Континенталя» 1970-х років і керуючого Іана Макшейна. Головного антагоніста зіграє Мел Гібсон.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *