
Укренерго не передбачає відключень у понеділок 21.06.2026 18:25 Укрінформ Обмеження споживання електроенергії в Україні у понеділок, 22 червня, не очікуються.
Про це "Укренерго" заявило у Фейсбуці, інформує Укрінформ.
В компанії наполегливо рекомендують перенести використання енергоємних приладів на години з 10:00 до 16:00.
Як інформував Укрінформ, центральні райони Одеси були знеструмлені через позапланову ситуацію на ТЕЦ.
Фото Укрінформу доступні для придбання за посиланням
Укренерго Вимкнення світла Електроенергія
