Свириденко провела зустріч із генеральним секретарем ОЕСР

Свириденко провела зустріч з Генеральним секретарем ОЕСР Фото 23.06.2026 19:24 Укрінформ Голова уряду України Юлія Свириденко провела переговори з Генеральним секретарем Організації економічного співробітництва та розвитку Матіасом Корманном.

Як інформує Укрінформ, про це Свириденко повідомила у своєму Телеграм-каналі.

“Я рада вітати Генерального секретаря ОЕСР Матіаса Корманна у Києві та отримати результати трьох аналітичних оглядів ОЕСР стосовно України у сферах інфраструктури, державного управління та правосуддя”, – зазначила очільниця виконавчої влади.

За її словами, усі ґрунтовні аналізи підкреслюють досягнення багаторічних та послідовних реформ.

“Крім того, представлений учора звіт ОЕСР щодо боротьби з корупцією та забезпечення доброчесності підтвердив, що Україна демонструє показники, вищі за середні у країнах-членах ОЕСР, у галузях запобігання корупційним діянням, доброчесності суддів, фінансування політичних партій та інших напрямках. Це також результат планомірної роботи протягом тривалого часу”, – наголосила глава уряду.

Вона нагадала, що Україна невпинно рухається до членства в ОЕСР, що є важливим елементом європейської інтеграції. Результати проведених оглядів засвідчують готовність держави до наступного етапу – отримання статусу кандидата на вступ до Організації.

“Я очікую на початок переговорного процесу вже найближчим часом”, – підсумувала Свириденко.

Як повідомлялося раніше, Україна надіслала офіційне звернення керівництву Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) стосовно оновлення запиту на набуття членства в ній.

ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку, OECD) є міжнародною економічною організацією, яка об’єднує 38 найбільш розвинених держав світу. Її часто називають “клубом заможних країн”, оскільки її члени генерують понад дві третини світового ВВП.

ОЕСР Юлія Свириденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *