НЕК “Укренерго” не очікує запровадження графіків погодинних відключень електроенергії у вівторок.

Укренерго не передбачає відключень світла у вівторок 22.06.2026 17:59 Укрінформ У вівторок, 23 червня, на території України не очікується обмежень у споживанні електроенергії.

Як інформує Укрінформ, про це національна енергетична компанія «Укренерго» повідомила у своєму Телеграм-каналі.

«На завтра, вівторок, запровадження заходів обмеження споживання не передбачається», – зазначається у повідомленні.

Енергетична компанія звертається з проханням перенести використання енергоємних приладів на денні години – з 10:00 до 17:00.

Як було повідомлено раніше, станом на ранок 22 червня, внаслідок російських атак, без електропостачання залишаються споживачі у семи областях, найскладніша обстановка спостерігається на Донеччині та Херсонщині.

Електроенергія Укренерго Відключення світла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *