
Мінфін залучив 5,91 мільярда гривень через ОВДП 23.06.2026 20:08 Укрінформ Міністерство фінансів України 23 червня 2026 року в ході аукціону з випуску облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) акумулювало для державного бюджету 5,91 млрд гривень.
Як інформує Укрінформ, про це повідомила пресслужба Мінфіну у Фейсбуці.
“5,91 млрд грн були мобілізовані до держбюджету під час сьогоднішнього аукціону з випуску облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП)”, – зазначено в повідомленні.
У Мінфіні уточнили, що облігації в гривні з терміном погашення 1 рік зі ставкою 15,15% річних принесли надходження в розмірі 1,805 млрд грн.
Облігації в гривні з терміном погашення 2 роки з дохідністю 15,81% річних залучили до бюджету 2,051 млрд грн.
Гривневі облігації з терміном погашення 3 роки з дохідністю 16,15% річних забезпечили 2,049 млрд грн надходжень до бюджету.
Зазначається, що з початку 2026 року держава вже залучила понад 173,9 млрд грн, а з початку повномасштабної війни – понад 2,2 трлн грн.
Як повідомлялося, за весь час українці придбали через «Дію» військових облігацій на 30,2 млрд грн. Відсьогодні у продажу доступна нова ОВДП з терміном погашення у квітні 2028 року.
Фото: dp.sfs.gov.ua
Економіка Мінфін Облігації
