
Укренерго не передбачає відключень світла у вівторок 22.06.2026 17:59 Укрінформ У вівторок, 23 червня, на території України не очікується обмежень у споживанні електроенергії.
Як інформує Укрінформ, про це національна енергетична компанія «Укренерго» повідомила у своєму Телеграм-каналі.
«На завтра, вівторок, запровадження заходів обмеження споживання не передбачається», – зазначається у повідомленні.
Енергетична компанія звертається з проханням перенести використання енергоємних приладів на денні години – з 10:00 до 17:00.
Як було повідомлено раніше, станом на ранок 22 червня, внаслідок російських атак, без електропостачання залишаються споживачі у семи областях, найскладніша обстановка спостерігається на Донеччині та Херсонщині.
Електроенергія Укренерго Відключення світла
