Укренерго не передбачає перебоїв з електропостачанням у понеділок

Укренерго не передбачає відключень у понеділок 21.06.2026 18:25 Укрінформ Обмеження споживання електроенергії в Україні у понеділок, 22 червня, не очікуються.

Про це "Укренерго" заявило у Фейсбуці, інформує Укрінформ.

В компанії наполегливо рекомендують перенести використання енергоємних приладів на години з 10:00 до 16:00.

Як інформував Укрінформ, центральні райони Одеси були знеструмлені через позапланову ситуацію на ТЕЦ.

Фото Укрінформу доступні для придбання за посиланням

Укренерго Вимкнення світла Електроенергія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *