
Росіяни весь тиждень завдавали ударів по об'єктах «Нафтогазу» – Зеленський 18.01.2026 21:49 Укрінформ Російські агресори впродовж усього тижня наносили удари по об’єктах підприємства “Нафтогаз” в різних областях України, зокрема вчора – по газовидобувній сфері.
Про це заявив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні, повідомляє Укрінформ.
Очільник держави відмітив команду Нафтогазу, по інфраструктурі якого протягом усього тижня завдавалися удари у різних регіонах, останній – по газовидобутку.
"Дуже важливо, що і приватні українські компанії працюють разом з урядом, разом з державою і разом з державною системою, щоб додати країні стійкості. Саме так і треба – щоб усі спільно працювали, усі в команді України”, – наголосив Президент.
За його словами, зараз упроваджуються рішення для збільшення імпорту електроенергії. Очільник держави висловив вдячність партнерам, які виконують домовленості і щодо постачання необхідних ресурсів, і техніки, й устаткування.
“Зокрема, цими днями наші домовленості з Італією почали втілюватись в життя, ми обговорювали це з Джорджею Мелоні: зараз пакети підтримки – а це надзвичайно важливі речі, надзвичайно важлива апаратура – завозиться в Україну”, – відзначив Зеленський.
Як повідомляв Укрінформ, за інформацією керівника Офісу Президента України Кирила Буданова, до України з Італії найближчими днями прибуде партія обладнання для опалення для підтримки регіонів, які найбільше постраждали від російського терору.
Фото: ОП
Нафтогаз Удар Зеленський Війна з Росією
