Зеленський розповів про підписані на Сумщині контракти для ОПК

Зеленський розповів про підписані на Сумщині контракти для ОПК Відео 27.03.2024 19:27 Укрінформ Президент Володимир Зеленський розповів про підписання контактів для оборонно-промислового комплексу України під час робочої поїздки на Сумщину.

Про це він сказав у вечірньому зверненні, передає Укрінформ. 

«Вперше провели регіональну зустріч щодо нашої нової програми економічної політики «Зроблено в Україні». Є суттєвий обсяг коштів на цей рік – на всі регіони нашої держави. Гарантовано – і на Сумську область. Є цілком конкретні завдання для урядовців, для Фонду держмайна, для Офісу Президента і для обласної влади за підсумками зустрічей і нарад тут сьогодні. Є підписані контракти для нашого оборонно-промислового комплексу», – сказав Зеленський.

Відео: Офіс Президента

Він зазначив, що пишається тим, що з кожним місяцем усе більше компаній, усе більше розробників пропонують конкретні зразки зброї, снарядів, техніки, машин для розмінування, «багатьох інших речей – усього того, що потрібно на фронті та що завдяки силі технологій зберігатиме життя наших людей».

«Зокрема за сьогодні є нові контракти на автоматизовані системи ведення вогню, нові FPV-дрони з відповідними скидами, тренажери для мобільних вогневих груп, які допоможуть ефективніше збивати «Шахеди». Усе те, що справді потрібно», – наголосив Президент.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський перебуває із робочої поїздкою на Сумщині.

Сумщина Зеленський ОПК

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *